TOTAL STATİON VE GPS KİRALAMA HİZMETLERİ

Şirketimiz projelerinizde ihtiyacınız olabilecek her türlü ölçüm cihazı ve yardımcı ekipmanı kiralama yoluyla hizmetinize sunulmaktadır. Bu sayede kısa ve orta ölçekli projelerde cihaz satın almadan ekonomik ve kaliteli çözümler üretmektedir.

Kiralama hizmeti ile alınan bir cihaz öncesinde teknik serviste her türlü bakım ve kalibrasyon işlemlerinden geçtikten sonra hizmetinize sunulur. İstenen durumlarda cihaz kalibrasyon belgesi ile birlikte kiralanarak yüklenici firmaya karşı olan kalibreli cihaz kullanma taahhüdü yerine getirilmiş olur.

Kiralanan cihaz gerekebilecek bütün ekipmanları ile birlikte kullanıma hazır olarak hizmete verilir ve kullanım sırasında oluşabilecek problemlerde yerine yenisi verilerek proje dahilindeki işlerin kesintisiz sürmesi sağlanır, cihaz parkımızda dünyanın önde gelen markalarına ait Total station, Dijital Nivo cihazları bulunmaktadır.

Ayrıca marka farkı olmadan ölçme cihazlarımız hizmetinizdedir.

Sanding STS 755l                                 

Total Station Kiralama

Kiralık Total Station, Kiralık leica total station, kiralık topcon total station, kiralık leica tcr805, kiralık leica flexline, kiralık leica builder, total station kiralama, leica total station kiralama, topcon total station kiralama, total station kiralama istanbul, total station kiralama ankara, istanbul total station kiralama, ankara total station kiralama, total station kiralık, kiralık topcon total station, kiralık nikon total station, kiralık sokkia total station, total station kiralama fiyatları için bizi arayın.

Gps Kiralama

Kiralık Gnss Gps, kiralık leica gnss gps, kiralık topc

topcon gps, kiralık sokkia gps, gps kiralama, gps kiralama istanbul, kiralık javad gps, kiralık sandıng gps, kialık topcon grs1 gps, gps kiralama istanbul, gps kiralama ankara, kiralık cors gps, kiralık rtk gps, gps kiralama fiyatları için bizi arayın.

Nivo Kiralama

Kiralık nivo, kirralık leica nivo, kiralık topcon nivo, kiralık sokkia nivo, kiralık nikon nivo, nivo kiralama, dijital nivo kiralama, kiralık leica dijital nivo, kiralık topcon dijital nivo, kiralık sokkia dijital nivo dijital nivo kiralama fiyatları için bizi arayın.

Leica Otomatik & Dijital Nivo Fiyatları
Otomatik Nivo 200 TL
NA 2 Hassas Otomatik Nivo 300 TL
Sprinter Dijital Nivo 450 TL
DNA 03 Hassas Dijital Nivo (+/-0.3mm) 600 TL
Leica Lazer Nivo Fiyatları
Rotasyon Lazer – Rugby 100 250 TL
Tek Eksenli Lazer 300 TL
Çift Eksenli Lazer 350 TL
Nokta lazer Lazer Şakül 300 TL
Leica Total Station Gps Fiyatları
TCR 805 / Flexline TS02 Reflektörsüz Total Station 950 TL
TS06 Reflektörsüz Total Station 1.200 TL
TS09 Reflektörsüz Total Station 1.350 TL
Topcon Leica Gnss Gps 2.250TL