Firmamız; İkinci el total Station ve İkinci el leica total station , ikinci el topcon total station ve ikinci el gnss gps, ikinci el nivo ve bu ürünlerin alım satım işlerinde size en makul fiyatlarla satışını yapmaktadır.

 

İkinci El Total Station Ve Aksesuarları

Leica Yazılımlı / SanDing STS752 R Total Station      

400M Lazerli Ölçüm

Fiyat : 6.000TL

Sanding STS 755l

 

 

Topcon Gps                                                                                                   Topcon GTS239N Total Station

Fiyat : 14.000TL                                                                                          Fiyat : 7.000TL

 

 

Süper Geniş Ekran: STS-752 Total Station, 8 satır büyük ekran, yüksek çözünürlük de grafik ekran, alfanümerik klavye, kullanım kolaylığı ve yüksek düzeyde zeka benimser. Büyük ekran aydınlatma fonksiyonu ile daha net görüntülemek yapar. Kullanışlı veri yönetim sistemi ve uygulanan ölçme programı kolayca iş başarmak yardımcı olur.

Yüksek Performans ile 32 Bit İşlemci; STS-752 Total Station yüksek hızda çalışmasını sağlar, 32 bit işlemci, uluslararası ileri düzeyde yüksek performanslı PC sistemi benimser. Büyük bir dahili hafıza ile, 20.000 Nokta koordinatları saklayabilirsiniz.

Mutlaf Kodlama; Yeni mutlak kodlama teknolojisi, manuel başlatma süresi sona erer. Ayrıca, STS-752 böylece haritacıların işini daha da kolaylaştırır tesadüfi kapanma durumunda bir önceki veri kaydedebilirsiniz ve kaldığınız yerden başlayabilirsiniz.
Su ve toz geçirmezlik IP54

*SANDİNG STS750 Serisi Total Stationlarda Leica Menüsü ve Programları Yüklüdür.

Uygulama Programları Standart Ekipmanlar
Alım / Topografya 1 Adet : Sanding Total Station
Aplikasyon 1 Adet : Tribrah
Geriden Kestirme 1 Adet : GPH1 Prizma Takımı ( Leica Tipi )
COGO 1 Adet : GLS 11 Jalon
En Kesit 1 Adet : TPS112A Mini Prizma
Alan Hesabı 2 Adet : Li-on Batarya
Erişilmeyen Yükseklik 1 Adet : Şarj Cihazı
Baz Hattı 1 Adet : USB Aktarım kablosu
Yol Programı 1 Adet : Ahşap Sehpa
İnşaat 1 Adet : Kullanma Kılavuzu